Zakup macierzy dyskowych
- Numer postępowania SEZ/DKRZ-WPI1-AK-241-0056/DIT/26
- Procedura udzielenia zamówienia Postępowanie publiczne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Terminy w postępowaniu
Ogłoszenie i specyfikacja
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Ogłoszenie - informacje podstawowe | 2026-07-06 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu_0056.pdf | 2026-07-06 | 2.07 MB | ||
|
|
2026_07_03_SWZ_0056.docx | 2026-07-06 | 0.27 MB | ||
|
|
Załącznik Nr 1 do SWZ - Instrukcja dla Wykonawców_0056.docx | 2026-07-06 | 5.92 MB | ||
|
|
Załącznik Nr 2 do SWZ - Wykaz dokumentów_0056.xlsx | 2026-07-06 | 0.02 MB | ||
|
|
Załącznik Nr 5 do SWZ - PPU_0056.docx | 2026-07-06 | 0.22 MB |
Zmiana ogłoszenia i treści specyfikacji
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
2026_07_20_Odpowiedzi na pytania i zmiany treści SWZ_0056.docx | 2026-07-21 | 0.38 MB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
2026-OJS127-00462182-pl-ts.pdf | Ogłoszenie o zamówieniu | 2026-07-06 | 0.22 MB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji | |
|---|---|---|
| Zakup macierzy dyskowych | 2026-08-26 10:17 |

