Przeglądarka z której korzystasz nie jest wspierana przez System. Więcej informacji

Widzisz ten komunikat, ponieważ Platforma zakupowa może wyświetlać się nieprawidłowo pod Twoją wersją przeglądarki internetowej

Zachęcamy do zainstalowania najnowszej wersji rekomendowanej przez nas przeglądarki. Kliknij przycisk "Rozumiem" poniżej, aby zignorować komunikat i kontynuować.

Rozumiem

Zakup przełączników dostępowych

  • Numer postępowania SEZ/DKRZ-WPI1-IW-241-0235/DIC/26
  • Procedura udzielenia zamówienia Postępowanie publiczne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Terminy w postępowaniu

    Termin składania ofert
    2026-08-13 12:00 (Pozostało: Minął termin składania ofert)
    Data publikacji ogłoszenia na stronie publicznej:
    2026-07-13

    Ogłoszenie i specyfikacja

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Ogłoszenie - informacje podstawowe 2026-07-13 -
    icon 2026_07_10 Ogłoszenie o zamówieniu_0235_SEZ.pdf 2026-07-13 2.09 MB
    icon 2026_07_10_ SWZ_0235_SEZ.docx 2026-07-13 0.31 MB
    icon Załącznik Nr 1 do SWZ_Instrukcja dla Wykonawców_unijne.docx 2026-07-13 5.82 MB
    icon Załącznik Nr 6 do SWZ_Projektowane postanowienia umowy_0235.docx 2026-07-13 0.25 MB
    icon Załącznik Nr 2 do SWZ_Wykaz dokumentów_0235.xlsx 2026-07-13 0.02 MB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon 2026-OJS132-00481732-pl.pdf 2026-07-13 0.18 MB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    pickcategorysearchnoaction

    Wybierz kategorię

      Numer Nazwa

    Przeglądarka, z której aktualnie Państwo korzystają, nie jest wspierana. Korzystanie z przeglądarki w czasie aukcji mogłoby spowodować problemy przy składaniu ofert oraz wyświetlaniu zawartości aukcji. Prosimy o skorzystanie z dedykowanych przeglądarek:

    Na obecnie uruchominej przeglądarce nie można otworzyć konsoli aukcyjnej