Uzupełnienie i odnowienie subskrypcji dla oprogramowania Red Hat i Oracle
- Numer postępowania SEZ/DKRZ-WPI1-SB-241-0277/DIC/26
- Procedura udzielenia zamówienia Postępowanie publiczne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Terminy w postępowaniu
Ogłoszenie i specyfikacja
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Ogłoszenie - informacje podstawowe | 2026-07-13 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu_0277.pdf | 2026-07-13 | 2.08 MB | ||
|
|
2026_07_10 - SWZ_0277.docx | 2026-07-13 | 0.3 MB | ||
|
|
Załącznik Nr 1 do SWZ - Instrukcja dla Wykonawców_0277.docx | 2026-07-13 | 5.92 MB | ||
|
|
Załącznik Nr 2 do SWZ - Wykaz dokumentów_0277.xlsx | 2026-07-13 | 0.02 MB | ||
|
|
Załącznik Nr 6 do SWZ - PPU_0277.docx | 2026-07-13 | 0.2 MB |
Pytania i odpowiedzi
| Nazwa | Data udzielenia odpowiedzi |
|---|---|
| Odpowiedź na pytanie do treści SWZ. | 2026-07-23 11:49 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
2026-OJS132-00481529-pl.pdf | 2026-07-13 | 0.17 MB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji | |
|---|---|---|
| Uzupełnienie i odnowienie subskrypcji dla oprogramowania Red Hat i Oracle | 2026-08-26 15:03 |

