Zakup systemu automatyzacji oraz zarządzania środowiskiem certyfikatów
- Numer postępowania SEZ/DKRZ-WPI1-SB-241-0058/DIT/26
- Procedura udzielenia zamówienia Postępowanie publiczne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Terminy w postępowaniu
Ogłoszenie i specyfikacja
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Ogłoszenie - informacje podstawowe | 2026-06-19 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu_0058.pdf | 2026-06-19 | 2.09 MB | ||
|
|
2026_06_18 - SWZ_0058.docx | 2026-06-19 | 0.28 MB | ||
|
|
Załącznik Nr 1 do SWZ - Instrukcja dla Wykonawców_0058.docx | 2026-06-19 | 5.92 MB | ||
|
|
Załącznik Nr 2 do SWZ - Wykaz dokumentów_0058.xlsx | 2026-06-19 | 0.03 MB | ||
|
|
Załącznik Nr 5 do SWZ - PPU_0058.docx | 2026-06-19 | 0.27 MB |
Zmiana ogłoszenia i treści specyfikacji
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Ogłoszenie - informacje podstawowe | 2026-07-16 | - | |||
|
|
2026_07_15 Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu_0058_SEZ.pdf | 2026-07-16 | 2.1 MB | ||
|
|
2026_07_15 - Pytania i odpowiedzi oraz zmiana SWZ_0058_SEZ.docx | 2026-07-16 | 0.14 MB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
2026-OJS135-00493253-pl.pdf | Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu | 2026-07-16 | 0.19 MB | |
|
|
2026-OJS117-00423788-pl-ts.pdf | Ogłoszenie o zamówieniu | 2026-06-19 | 0.22 MB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji | |
|---|---|---|
| Zakup systemu automatyzacji oraz zarządzania środowiskiem certyfikatów | 2026-08-21 14:32 |

