Modernizacja systemu SAP w budynku NBP Oddziału Okręgowego w Poznaniu
- Numer postępowania SEZ/DKRZ-WPO2-JM-241-0228/OOPozn/26
- Procedura udzielenia zamówienia Postępowanie publiczne
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Terminy w postępowaniu
Ogłoszenie i specyfikacja
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Ogłoszenie - informacje podstawowe | 2026-07-16 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-07-16 | 0.11 MB | ||
|
|
Dokumentacja techniczna.zip | 2026-07-16 | 11.16 MB | ||
|
|
Projektowane postanowienia umowy_2026.07.16.docx | 2026-07-16 | 0.24 MB | ||
|
|
Specyfikacja warunków zamówienia_2026.07.16.docx | 2026-07-16 | 0.19 MB | ||
|
|
Załącznik nr 1 - Instrukcja dla wykonawców - 2026.07.16.docx | 2026-07-16 | 5.72 MB | ||
|
|
Załącznik nr 2 - Wykaz dokumentów - 2026.07.16.xlsx | 2026-07-16 | 0.02 MB |
Pytania i odpowiedzi
| Nazwa | Data udzielenia odpowiedzi |
|---|---|
| Pytanie dot. wizji lokalnej | 2026-08-03 14:40 |
| Pytanie dot. SWZ | 2026-08-07 11:46 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Protokół z otwarcia ofert | 2026-07-16 | - | |
|
Informacja dotycząca kwoty na sfinansowanie | Informacja dotycząca kwoty na sfinansowanie zamówienia | 2026-08-11 | - |

