Przeglądarka z której korzystasz nie jest wspierana przez System. Więcej informacji

Widzisz ten komunikat, ponieważ Platforma zakupowa może wyświetlać się nieprawidłowo pod Twoją wersją przeglądarki internetowej

Zachęcamy do zainstalowania najnowszej wersji rekomendowanej przez nas przeglądarki. Kliknij przycisk "Rozumiem" poniżej, aby zignorować komunikat i kontynuować.

Rozumiem

UWAGA: Niniejszy komunikat wynika z tego, że ustawienia widoku zgodności Państwa przeglądarki nie są zgodne z wymogami systemu lub korzystają Państwo z niewspieranej przeglądarki IE7, IE8 lub IE9. W celu zmiany widoku zgodności należy przejść w Ustawienia -> Ustawienia widoku zgodności i usunąć wpis zawierający domenę platformy.

Witamy na platformie zamówieniowej NBP (profil nabywcy)

Platforma NBP jest nową aplikacją wspierającą procesy zakupowe i zamówieniowe w Narodowym Banku Polskim.


Na niniejszej stronie znajdują się ogłoszenia dotyczące:
    - ogłoszenia dotyczące zamówień podlegających ustawie Prawo zamówień publicznych (zakładka „Zamówienia PZP”),
    - ogłoszenia dotyczące zamówień niepodlegających ustawie Prawo zamówień publicznych (zakładka „Zamówienia KC”) ,
    - pozostałe informacje i ogłoszenia, w szczególności: instrukcje, wstępne ogłoszenia informacyjne, ogłoszenia o wstępnych konsultacjach rynkowych (zakładka: „Pozostałe ogłoszenia i inne udostępniane dokumenty”).


INFORMACJA DLA WYKONAWCÓW:

Zachęcamy Wykonawców do rejestracji na Platformie OnePlace w celu przystąpienia do zamówień prowadzonych przez NBP. Warunkiem przystąpienia jest posiadanie przez Wykonawcę aktywnego konta na powyżej wskazanej Platformie. Rejestracji można dokonać pod adresem: https://oneplace.marketplanet.pl/

Jednocześnie informujemy, że każdy Wykonawca może założyć BEZPŁATNE konto. Podczas rejestracji prosimy o podanie informacji o chęci udziału w postępowaniach NBP.


Powrót do strony głównej NBP: http://www.nbp.pl

Deklaracja dostępności

Klucz tooltipa:

# PL:

# EN:

pickcategorysearchnoaction

Wybierz kategorię

  Numer Nazwa

Przeglądarka, z której aktualnie Państwo korzystają, nie jest wspierana. Korzystanie z przeglądarki w czasie aukcji mogłoby spowodować problemy przy składaniu ofert oraz wyświetlaniu zawartości aukcji. Prosimy o skorzystanie z dedykowanych przeglądarek:

Na obecnie uruchominej przeglądarce nie można otworzyć konsoli aukcyjnej