Przeglądarka z której korzystasz nie jest wspierana przez System. Więcej informacji

Widzisz ten komunikat, ponieważ Platforma zakupowa może wyświetlać się nieprawidłowo pod Twoją wersją przeglądarki internetowej

Zachęcamy do zainstalowania najnowszej wersji rekomendowanej przez nas przeglądarki. Kliknij przycisk "Rozumiem" poniżej, aby zignorować komunikat i kontynuować.

Rozumiem

UWAGA: Niniejszy komunikat wynika z tego, że ustawienia widoku zgodności Państwa przeglądarki nie są zgodne z wymogami systemu lub korzystają Państwo z niewspieranej przeglądarki IE7, IE8 lub IE9. W celu zmiany widoku zgodności należy przejść w Ustawienia -> Ustawienia widoku zgodności i usunąć wpis zawierający domenę platformy.

Witamy na platformie zamówieniowej NBP (profil nabywcy)

Platforma NBP jest nową aplikacją wspierającą procesy zakupowe i zamówieniowe w Narodowym Banku Polskim.


Na niniejszej stronie znajdują się ogłoszenia dotyczące:
    - Zamówień PZP wszczętych w procedurze „unijnej” po 18 października 2018 r.
    - Zamówień PZP wszczętych w procedurze „krajowej” po 1 stycznia 2019 r.
    - Zamówień KC wszczętych po 1 stycznia 2019 r.

Pozostałe Zamówienia PZP i Zamówienia KC znajdują się pod następującym adresem:
https://zamowienia.nbp.pl


INFORMACJA DLA WYKONAWCÓW:

Zachęcamy Wykonawców do rejestracji na Platformie OnePlace w celu przystąpienia do zamówień prowadzonych przez NBP. Warunkiem przystąpienia jest posiadanie przez Wykonawcę aktywnego konta na powyżej wskazanej Platformie. Rejestracji można dokonać pod adresem: https://oneplace.marketplanet.pl/

Jednocześnie informujemy, że każdy Wykonawca może założyć BEZPŁATNE konto typu Basic. Posiadanie takiego konta nie generuje opłat abonamentowych oraz zapewnia dostęp wyłącznie do jednego Zamawiającego. Istnieje możliwość rejestracji kilku kont Basic przez danego Wykonawcę, jednak takie konta należy rejestrować przy użyciu różnych adresów mailowych. Dodatkowo podczas rejestracji prosimy o podanie informacji o chęci udziału w postępowaniach NBP, co spowoduje, że to konto zostanie powiązane z Platformą zamówieniową NBP.


Powrót do strony głównej NBP: http://www.nbp.pl


Deklaracja dostępności

Klucz tooltipa:

# PL:

# EN:

pickcategorysearchnoaction

Wybierz kategorię

  Numer Nazwa

Przeglądarka, z której aktualnie Państwo korzystają, nie jest wspierana. Korzystanie z przeglądarki w czasie aukcji mogłoby spowodować problemy przy składaniu ofert oraz wyświetlaniu zawartości aukcji. Prosimy o skorzystanie z dedykowanych przeglądarek:

Na obecnie uruchominej przeglądarce nie można otworzyć konsoli aukcyjnej